Firma Stalkoncept kompleksowo działa w dziedzinie budownictwa ogólnego, projektując i wykonując fundamenty żelbetowe (ławy, stropy), ściany fundamentowe betonowe i z bloczków fundamentowych. Prowadzimy roboty murowe w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części, murujemy z pustaków betonowych, ceramicznych, silikatów, betonu komórkowego. Wykonujemy również kominy tradycyjne lub systemowe oraz systemy wentylacyjne. Oferujemy kompleksowe usługi dekarskie: pokrycia papą, membraną PCV oraz blachą stalową.

Poprzez wieloletnią pracę zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam podjąć każde wyzwanie dotyczące budowy nowych budynków, prac remontowych i wykańczania wnętrz.

O możliwościach naszej firmy świadczyć może wykonany przez nas remont zabytkowej kamienicy zlokalizowanej na terenie Łańcuta.

Doświadczenie zdobyte na rynku budowlanym przy realizacji obiektów przemysłowych pozwala nam na ocenę planowanej budowy pod względem wpływu różnych rozwiązań projektowych na koszty, przy zachowaniu funkcji inwestycji. Dlatego też, otrzymując od Inwestora dokumentację lub założenia projektowe, potrafimy je ocenić i przedstawić możliwe zmiany lub rozwiązania oraz oszczędności z nimi związane. W przypadku powierzenia nam Generalnego Wykonawstwa obiektu, przez cały okres inwestycji kontrolujemy i koordynujemy wszystkie prace z nią związane. W ten sposób zdejmujemy z Inwestora ciężar rozmów z wieloma podwykonawcami oraz obejmujemy gwarancją rozwiązania kompleksowe dla całego obiektu.

 

Najlepszym rozwiązaniem, w którym możemy wykorzystać nasze umiejętności, jest system kompleksowej obsługi, gdzie od samego początku projektu wszystkie elementy budowy są optymalizowane w zależności od potrzeb i budżetu Inwestora.

 

Decydując się na wybór naszej firmy, macie Państwo gwarancję solidnego  wykonania powierzonych prac, pełne doradztwo, projektowanie oraz terminową realizację zamówień, a nasi kosztorysanci zapewniają rzetelną wycenę prac na podstawie kosztorysu budowlanego.

 

Przy przedstawianiu naszej oferty w ramach Generalnego Wykonawstwa, jeżeli widzimy racjonalne możliwości takich działań, oferujemy opcjonalnie zamienne rozwiązania. Z racji dużego doświadczenia na rynku  możemy również zaproponować Inwestorowi dopasowanie rozwiązania w taki sposób, aby spełnić jego wymagania zarówno finansowe, jak i funkcjonalne.

 

Fachowość, terminowość i rzetelność to nasze cele priorytetowe, które owocują zarówno zadowoleniem klientów jak i dobrą opinią firmy Stalkoncept na rynku.

Budownictwo ogólne

24 May 2021

NIP: 815 179 75 78, Kapitał zakładowy 800.000 zł, w całości spłacony

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

Produkcja:

Stalkoncept Sp. z o.o. Rakszawa  1141 

37-111 Rakszawa 

 

Oddział w Rzeszowie:

ul. M. Reja 12 

35-211 Rzeszów

biuro@stalkoncept.pl 

 

NIP: 815 179 75 78

KRS: 0000456223

Kapitał zakładowy 800.000,00 zł, w całości spłacony

 

ADRES

MENU

Produkcja:

Damian Dąbek tel. 600 780 136

Mateusz Domka tel. 784 032 896

Grzegorz Zioło tel. 784 032 896

Kosztorysy:

Mariusz Borowiec tel. 577 600 566

Karol Czech tel. 696 038 553

Stefan Lentowicz tel. 728 872 153

 

 

KONTAKT