LokalizacjaSanok 2015/2016
Status Zakończone
Budowa hali produkcyjno - magazynowej z częścią socjalno - biurową.

Hala produkcyjno – magazynowa o powierzchni 2470m2.

Hala o konstrukcji stalowej, ocieplona – pokryta płytą warstwową poliuretanową. Cześć biurowo – socjalna, dwukondygnacyjna o powierzchni zabudowy 685m2.

Wszystkie prace są realizowane przez Stalkoncept Sp. z o. o jako Generalnego Wykonawcę kompleksowo wraz z robotami wykończeniowymi.”Pod klucz”.

Jak widać na dołączonej galerii realizacji prac, po etapie koncepcyjnym i projektowym hali Stalkoncept przygotował w całości konstrukcje hali. Produkcja konstrukcji stalowych z profili hutniczych i blach została zrealizowana w naszych zakładach prefabrykacji. Budowa hali o konstrukcji stalowej stanowiącej szkielet budynku była początkiem kompleksowego wykonania inwestycji. Zrealizowaliśmy w komplecie montaż konstrukcji wewnętrznych, konstrukcje wsporcze antresol, podtrzymujące instalacje i kanały wentylacji oraz kanały spalin. W części biurowo-socjalnej zostały wykonane prace ogólnobudowlane, ścianki działowe, montaż okien, bram i drzwi, ciągi komunikacyjne, schody i balustrady, wykończenie ścian tynkami ozdobnymi oraz malowanie, posadzki betonowe oraz położenie płytek podłogowych i elewacyjnych. Dodatkowo biały montaż sanitariatów. Na zakończenie inwestor odebrał od nas klucze do obiektu i rozpoczął jego użytkowanie.
2
08/16
16:18
2 sierpnia 2016
Prace wykończeniowe
7
04/16
13:35
7 kwietnia 2016
Wykonanie posadzki przemysłowej
Ładowanie...